راه حل های زنانه برای افزایش میل جنسی مردان / چه کار هایی میل جنسی مردان را کاهش میدهد

مجموعه: سلامت جنسی تعداد بازدید: 20
راه حل های زنانه برای افزایش میل جنسی مردان / چه کار هایی میل جنسی مردان را کاهش میدهد

راه حل های زنانه برای افزایش میل جنسی مردان / چه کار هایی میل جنسی مردان را کاهش میدهد

روش افزایش میل و تقاضای جنسی مردان برای افزایش لذت زناشویی

همیشه این رو شنیدیم که خانم ها نسبت به رابطه جنسی سرد و بی احساس و بی تمایل هستند ولی در خیلی از مواقع این قضیه اصلان درسته نیست و کاملا بر عکس است . اقایان نیز به دلایل مختلف دچار کاهش میل جنسی می شوند و خانم ها می توانند با رعایت بعضی تکنیک های زناشویی مرد خود را به روز های پر حرارت اوایل ازدواج نزدیک تر کنند و میل و قوای جنسی او را به شدت افزایش دهند . در این مقاله سعی می کنیم چند راه را بطور کامل توضیح دهیم .
به راحتی می توان فهمید که پیام های منفی به تمایل جنسی، تا چه حد بر مرد و زن تأثیر منفی می گذارد. مرد درمانده می شود و فکر می کند که تمایلات جنسی او دیگر آنطور که “از او انتظار دارند”، نیست و زن دچار شک و بی اعتمادی می شود و از خود می پرسد که چرا همسرش دیگر او را نمی خواهد. زن از خود می پرسد: او به من خیانت می کند؟ چاق شده ام؟ دیگر برای او جذاب نیستم؟

او را به ورزش کردن ترغیب کنید

هیچ چیز به اندازه ورزش برای سلامت جسمی (یا سلامت جنسی) مفید نیست. هر شب پس از شام، به یک پیاده روی طولانی بروید یا ورزش های تیمی داخل سالن را امتحان کنید. هر روز ورزش کنید و به عنوان یک زوج، انتخاب های سالمی داشته باشید.

مراجعه به متخصص می تواند به شما کمک کند تا میل جنسی به زندگی زناشویی باز گردد

یکی از دلایل بی علاقگی همسر شما به رابطه جنسی می تواند اختلال نعوظ باشد که با مراجعه به پزشک، به راحتی می توان آن را حل کرد. کاهش میل جنسی بسیاری از مردان به دلیل داشتن یک مشکل در عملکرد جنسی است و پس از حل شدن این مشکل، میل جنسی او نیز افزایش خواهد یافت. ممکن است که پزشک، میزان هورمون تستسترون او را کنترل کند؛ هورمون تستسترون نقش مهمی در عملکرد و میل جنسی ایفا می کند و اغلب با افزایش سن آقایان، کاهش می یابد.

استرس میل جنسی مرد را کاهش می دهد

اگر استرس ناشی از کار یا مسائل دیگر زندگی او را آزار می دهد، او به حمایت نیاز دارد. او را ترغیب کنید که کمک بخواهد؛ از شما، از یک دوست یا حتی یک پزشک. در حقیقت، تحقیقات نشان می دهند که بهترین راه برای آنکه مرد به دنبال تشخیص و درمان اختلال جنسی خود باشد این است که همسر او به درمان او اهمیت دهد.

شروع رابطه

همیشه نیاز نیست او رابطه جنسی را شروع کند ، شما نیز می توانید شروع کننده ی رابطه باشید
منتظر نباشید که او حرکتی کند. اگر رابطه جنسی و عاشقانه بیشتری می خواهید، شما تغییری را که دوست دارید در رابطه تان ایجاد شود، ایجاد کنید. قبل از رفتن به محل کار، او را ببوسید یا زمانی که از سر کار باز میگردد، به او خوشامد بگویید و رفتارهای مثبتی با او داشته باشید. اگر بتوانید میل جنسی او را تحریک کنید، او به طور خودکار،‌ علاقه مند خواهد شد.

غذای خوب رابطه جنسی خوب

یک غذای سنگین و دلچسب می تواند راه خوبی برای به پایان رساندن یک روز باشد اما ممکن است باعث احساس خستگی و سنگینی هر دوی شما و در نتیجه، نداشتن رابطه جنسی شود. شب ها، از غذاهای سبک و مغذی استفاده کنید. به جای نشستن روی مبل، یک کار سرگم کننده، پر جنب و جوش (و افزایش دهنده میل جنسی) همچون پرش بانجی یا رفتن به شهربازی را امتحان کنید. از منطقه امنیت خود بیرون بیایید. هر قدر بتوانید از تختخواب خود دور شوید، در واقع به آن نزدیک تر می شوید.
در نهایت، باید یادتون باشه که مردها نیز مانند زن ها دچار استرس و اضطراب می شوند که باعث میشه فکرشونمدت زیادی مشغول به حل یک مشکل بشه ، در این مدت نباید از مرد اانتظار داشت که به مسائل جنسی و امیزش زناشویی فکر بکنه ، بعد از این کهاونمشکل حل شد ، خواهید دید که رفته رفته تمایل او به شما بیشتر میشه و حرارت به زندگی زناشویی شما بر می گردد.

برای تحریک مرد ظاهری زنانه داشته باشید

مردان عاشق زنانگی خانم ها هستند؛ بهترین راه برای توصیف زنانگی، فقدان توانایی ها و خصوصیات مردانه است که در آنها وجود ندارد که از جمله آن ها می توان به نداشتن خشونت، قابلیت، کارایی و قدرت مردانه اشاره کرد. یک زن زنانه باعث می شود مرد مردانگی بیشتری احساس کند و این احساس یکی از بهترین تجربیات برای اوست.

زنان زنانه هیچوقت به خود بی توجه نمی شوند و همیشه و در همه حال ظاهری آراسته و مرتب دارند. هیچوقت افراطی برخورد نمی کنند اما این یکی از اولویت های آنهاست که بدانند ظاهرشان بر اطرافیانشان تاثیر می گذارد.

وقتی به ظاهرتان فکر می کنید، باید از طریق راه های زیر بر تفاوت هایتان با مردان تاکید داشته باشید

جنس لباس:سعی کنید لباس هایتان را از جنس کتان، پشم لطیف، لینن، ابریشم، ساتن و بافت های ظریف انتخاب کنید. ابریشم، ساتن، مخمل، اورگاندی جنس هایی کاملاً زنانه هستند. اصلاً تصور نکنید که از مُد افتاده اند. این جنس ها اگر با سبک و روش های امروزی دوخته شوند بسیار شیک خواهند بود.

رنگ لباس:رنگ های زنانه لطیف، کمرنگ، روشن و قوی هستند. حتی رنگ سیاه هم اگر با پارچه مناسب استفاده شود کاملاً زنانه خواهد بود. از رنگ های یکنواخت و خسته کننده مثل قهوه ای، طوسی و خاکستری دوری کنید. این رنگ ها فقط زمانی قابل استفاده هستند که با جنس پارچه، برش و سبکی زنانه استفاده شوند.

زیورآلات:استفاده از زیور آلات که هماهنگ با لباستان باشد را بیشتر کنید، می توانید تاثیر مردانه لباس ها را با استفاده هوشمندانه از تزئینات از بین ببرید.

آرایش:اگر می خواهید آرایش کنید، باید این کار را با مهارت انجام دهید. آرایش باید برای تاکید بر ویژگی های ذاتی شما باشد.

لباس های زیر جدید و مهیج و تحریک کننده بپوشید:

پوششی برایتحریک مرد مناسب است که باعث شود قسمت های عضو لیست فانتزی های جنسی او، بیشتر نشان داده شود. بنابراین ممکن است برهنگی کامل یک زن برای تحریک مرد اثر کمتری به همراه داشته باشد تا زنی که پوششی انتخاب کرده که بواسطه آن قسمت های محرک جنسی او برای فردی نمایان تر است. (مردان با دیدن قسمتی از اندام جنس مخالف تحریک می شوند که به آن لیست فانتزی های جنسی مردان گفته می شود.)

برجستگی های بدن زنان:اغلب مردان با دیدن بر جستگی های بدن همسر خود تحریک می شوند. بنابراین در به نمایش گذاشتن این مورد در مقابل او باعث تحریک مرد خود شوید.

از عطرهای خوشبو استفاده کنید.

حتما مسائل بهداشتی و نظافتی را رعایت کنید:آرایش و زدن موهای زائد بسیار مهم است و نشانه اهمیت دادن به شریک زندگی خود می باشد.

معمولا مردها برای شروع رابطه جنسی پیش قدم می شوند. خانم ها نیز می توانند برای تحریک مرد و نشان دادن میزان علاقه یشان به همسر خود پیش قدم شوند.

پیش از شروع رابطه جنسی رفتار تحریک آمیز داشته باشید. رفتارهایی مانند عشوه و ناز زنانه قبل از نزدیکی بشدت سبب تحریک مرد می شود.

با مهربانی با او رفتار کنید، سعی کنید با حرف های عاشقانه، نگاه های هدف دار، حرکات و رفتار خود به آرامی همسر را تحریک کنید. بگذارید او نشانه های عشق و محبت را در شما ببیند و به آرامی به او نزدیک شوید…

مالش پشت:

این تکنیک را می توانید با حرکات ساده ای انجام دهید؛ مثلا لغزاندن دستتان روی پوست، فشردن شانه ها (برای رفع خستگی) و قلقلک دادن ملایم. روش خوب دیگر این است که بازی دوران بچگی خود را تکرار کنید که در آن عباراتی را با انگشتتان روی پشت او می نویسید، مثلا “دوستت دارم” و از او بخواهید که بگوید چه نوشته اید. و بالاخره مطمئن شوید که به ملایمت و مهربانی همسرتان را نوازش کرده اید؛ قبل از این که به رختخواب بروید صورتش را نوازش کنید، در حالی که با هم تلویزیون تماشا می کنید، بازویش را مالش دهید. چنین نوازش هایی روشی عالی است که به شوهرتان بفهمانید که چه قدر به وی علاقمند هستید. همچنین تفکر او را نسبت به دستان شما و آن چه که می توانید با آن ها انجام دهید، عوض خواهد کرد.

ماساژ دادن:

یک موزیک ملایم در اتاق خواب خود بگذارید و کمی خوشبو کننده هوا بزنید. سپس از او بخواهید یک دوش بگیرد تا ریلکس شود و سپس روی تخت یا حتی روی زمین بخوابد. به طوری که یک حوله نرم زیرش قرار داشته باشد و چند بالش زیر پاها و سرش قرار داشته باشد. کمی روغن (ترجیحا روغن مخصوص ماساژ) کف دست خود بریزید و با ملایمت به تمام بدنش بمالید. در این حالت احساس می کنید انرژی شما به او نفوذ می کند. کمکش کنید عمیق نفس بکشد و بگذارید نوازش آرامش بخش و عاشقانه شما را ذره ذره تجربه کند.

ماساژ و لمس آلت تناسلی شوهر:

اگر چیزی وجود داشته باشد که مردان عاشق آن باشند اما زن ها اغلب از آن خجالت می کشند، همین کار است. دوست دارید که یک بار و برای همیشه یک تکنیک مطمئن در این زمینه را یاد بگیرید؟ راز موفقیت در لمس و ماساژ آلت تناسلی او با دست بسیار ساده است:از مردتان بخواهید که روی یک صندلی بنشیند و شما روی زمین و در بین پاهای او قرار بگیرید. سپس با کمی روغن یا کِرِم آلت او را به اندازه کافی چرب کنید. سعی کنید به روش های مختلف آلت او را ماساژ دهید و در عین حال عکس العمل های او را زیر نظر بگیرید و یا مستقیما از او بپرسید که این طوری ماساژ بدهم بهتر است یا آن طوری؟ همه جور بلا سر آلت او بیاورید مثلا، انگشتان خود را دور آلت او حلقه بزنید و در حالی که کمی آلت او را فشار می دهید دستتان را جلو و عقب کنید یا مثل گاز موتور سیکلت آن را بپیچانید سپس جای خود را تغییر دهید مثلا کنار او قرار بگیرید یا در حالی که آرنج شما روی سینه او قرار گرفته و ساعد دست شما روی شکمش است همان کارها را تکرار کنید. مطمئن باشید از نتایج به دست آمده هیجان زده خواهید شد.

تحریک دهان به دهان:

بوسیدن از روش های تحریک دهان به دهان است. اغلب اوقات این عمل شروع فرایند آمیزش جنسی است. بوسیدن سبب نزدیکی بیشتر زوج شده و تماس چشمی مستقیم و اشتراک نفس ها را امکان پذیر می سازد. ارتباطی کاملا طبیعی که برای معاشقه ضروری است.

تحریک آلت شوهر با زبان و دهان:برای انجام رابطه جنسی دهانی نیز از شوهرتان بپرسید که چه چیزی را دوست دارد و اینکه آیا اصلا با این رابطه موافق است یا خیر. اگر فرو بردن آلت شوهرتان در دهان، برایتان خوشایند نیست از او بخواهید که قبل از شروع رابطه دوش بگیرد.

چه کار هایی میل جنسی مردان را کاهش میدهد

امرو نهی کردن‌های زیاد

امر و نهی کردن در این زمینه مختص زنهایی است که حین عمل جنسی از مردشان مرتب می‌خواهند کاری را انجام دهد یا انجام ندهد که دخلی به خوشایند بودن روابط ندارد (البته این مختص زنان نیست و مردان هم در این زمینه باید مراقب باشند). تحقیقات نشان می‌دهد مرد‌ها واقعاً از چنین رفتاری متنفرند. ابراز احساستان درمورد رابطه جنسی با اینکه مثل یک پلیس ترافیک دستور بدهید، خیلی فرق می‌کند.

بی‌تحرکی در بستر

خیلی از زن‌ها هستند که مثل یک چوب رفتار می‌کنند، این رفتار برای هیچ مردی قابل قبول نیست. مرد‌ها دوست دارند همسرشان به آن‌ها واکنش نشان دهد. این مهم‌ترین شکایتی است که مرد‌ها از خانم‌هایشان دارند.

زن‌هایی که به خودشان نمی‌رسند

بیشتر خانم‌های متاهل بعد از ازدواج دیگر آنچنان که هنگام مجردی به خودشان می‌رسیدند نیستند و گویی خودشان را رها میکنند. چند نفر از شما تا به حال این جمله به ذهنتان خطور کرده که «الان دیگر زنش هستم لازم نیست تحت تاثیرش بگذارم»؟ مطمئن باشید نظر مرد‌ها چیز دیگری است. در تحقیقات انجام شده، مشخص شده که مرد‌ها از زنهایی که خودشان را ول کرده و دیگر رسیدگی‌های لازم را به خودشان نمی‌کنند، گله مندند. مثلاً اصلاح نکردن بدن، درست نکردن مو‌ها، پوشیدن لباسهای نامرتب یا کهنه، بوی بد دهان، رسیدگی نکردن به ناخن‌ها و از این قبیل. کمی برای خودتان وقت بگذارید و همیشه خودتان را مرتب و سرحال نگه دارید.

زنهایی که مدام از جسمشان ناراضی‌اند

باید یاد بگیرید که جسمتان را دوست داشته باشید. شوهرهای زیادی هستند که میگویند از اینکه همسرشان بخواهد مدام در مورد نواقص و اشکالات خود غر بزند خسته می‌شوند.

زنهایی که از خواستگارهای قبلی خود حرف می زنند

این مسئله برای مرد‌ها بسیار ناراحت کننده است و کاملا هم حق دارند. تاریخچه خواستگاران قبلی خود را برای خودتان نگه دارید. اگر شما هم جای او بودید، مطمئناً دوست نداشتید بایستید تا او از کسانی که قبل از شما گزینه‌هایش بوده‌اند، برایتان تعریف کند.

زنهایی که لباس زیبا نمی‌پوشند

مرد‌ها اصلاً شبیه هم نیستند و سلیقه آن‌ها در لباس هم شبیه به هم نیست. همه چیز به سلیقه شخصی شوهر شما بستگی دارد. برای پایبند کردن شوهرتان به روابط با خود، فقط با خود او در این باره صحبت کنید و ببینید او چه دوست دارد. طبق تحقیقات، لباس نقش بسیار مهمی در تحریک مرد‌ها دارد.

زنهایی که تظاهر می‌کنند

همه زن و شوهرها یکی دو بار هم که شده این کار را انجام داده‌اند. در برخی از مراحل زندگی برای اینکه مردمان فکر نکند اشکالی در کار هست، مجبور شده ایم نقش بازی کنیم. اما برای او بهتر است که حقیقت را بگویید. اگر گاهی (و نه همیشه) حوصله ندارید، فقط کافی است که بگویید فعلاً حال و حوصله رابطه جنسی ندارید. این گفته خیلی بهتر از این است که بخواهید تظاهر کنید. خیلی اوقات زن‌ها آنقدر فکر و خیال در سرشان است که نمی‌توانند روی آن موضوع تمرکز کنند و حوصله رابطه جنسی ندارند. اکثر مرد‌ها می‌توانند این مشکل را بپذیرند و موقتاً با آن کنار بیایند. پس دفعه بعدی که حوصله رابطه جنسی نداشتید، به جای نقش بازی کردن حقیقت را به همسرتان بگویید.

زنهایی که هیچوقت شروع کننده نیستند

این رفتار هم از جمله رفتارهایی است که در گذشته کاملاً طبیعی بوده و متأسفانه تاکنون هم ادامه داشته است. قدیم این مرد‌ها بودند که همیشه باید رابطه جنسی را شروع می‌کردند و اولین حرکات را انجام می‌دادند، اما در این دنیای جدید، همه چیز فرق کرده است. مردهای امروزی دوست دارند که گاهی هم خانمشان شروع کننده باشد. این کار برای خیلی از خانم‌ها سخت است چون از اول تصورشان این بوده که نباید پیشقدم شوند. اما باید بدانید بااین کار نه تنها خودتان را کوچک نمی‌کنید، بلکه همسرتان را هم به ادامه زندگی با خودتان بیشتر پایبند میکنید و شوق رابطه را نیز در او باعث می‌شوید.

راه حل های زنانه برای افزایش میل جنسی مردان / چه کار هایی میل جنسی مردان را کاهش میدهد

راه حل های زنانه برای افزایش میل جنسی مردان / چه کار هایی میل جنسی مردان را کاهش میدهد

راه حل های زنانه برای افزایش میل جنسی مردان / چه کار هایی میل جنسی مردان را کاهش میدهد

 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “راه حل های زنانه برای افزایش میل جنسی مردان / چه کار هایی میل جنسی مردان را کاهش میدهد”قالب تفریحی